۴۵۰۰ واحد مسکن مهر پردیس هفته آینده افتتاح می‌شود ۱۰/۰۲/۹۵


۴۵۰۰ واحد مسکن مهر پردیس هفته آینده افتتاح می‌شود

توضیحات

زیر مجموعه: پروژه ها

دسته: مسکن مهر

منتشر شده در جمعه, ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۸:۲۵

http://www.bananews.ir/

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از افتتاح ۴۵۰۰ واحد مسکن مهر پردیس در فاز ۱۱ (کوزو) با تمام امکانات خبر داد و گفت: مدیران شهرهای جدید باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند تا با بسیج همه امکانات، پروژه‌های بلامعارض طرح مهر هرچه سریعتر افتتاح شود.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ احمد اصغری مهرآبادی  با تاکید بر این‌که مسکن مهر شهرهای جدید باید هر چه زودتر به اتمام برسد، اظهار کرد: امروز از واحدهای مسکن مهر شهر پردیس بازدید کردم و هفته آینده ۴۵۰۰ واحد از این طرح واقع در فاز ۱۱ (کوزو) افتتاح می‌شود.

وی با بیان این‌که هیچگونه مشکلی برای این افتتاح نداریم،‌ تصریح کرد: برای این واحدها سه باب مدرسه ساخته و آماده شده است،‌ علاوه بر این‌ ساختمان کلانتری و مسجد آماده بوده و ۴ مجتمع تجاری نیز همزمان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی بیان کرد: اعلام کرده‌ایم مدیران شهرهای جدید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده تا پروژه‌های بلامعارض را افتتاح کنند، باید کار را جمع کنند و تمام امکانات برای این کار باید بسیج شود.

وی با بیان این‌که طی دو سال و نیم اخیر ۷۰۰ هزار واحد مسکن مهر تکمیل و تحویل متقاضیان شده است، افزود: این یک عدد چشمگیری است و سال گذشته (۹۴) حدود ۲۹۴ واحد افتتاح شد که نسبت به سال ۹۳ رشد داشته است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به برگزاری جلسه با نماینده وزارت تعاون، ادارات راه و شهرسازی، مدیران بانک مسکن، مدیران شهرهای جدید جدید و … برای بررسی مشکلات استانی پروژه‌های مسکن مهر، گفت: از همه استان‌ها خواسته‌ایم برنامه اتمام پروژه‌های مذکور را تا پایان سال ارائه دهند تا مشکلات احتمالی را حل کنیم.

مهرآبادی با بیان این‌که تاکنون ۱۶ استان و ۴ شهر جدید سهند، فولادشهر، مجلسی و بهارستان هفته گفذته تمام شد، افزود:‌شنبه هفته آینده برای شهرهای جدید استان تهران جلسه داریم و هفته آینده جمع‌بندی نهایی برای در خصوص واحدهای باقیمانده و شناسایی مشکلات طرح مهر مشخص می‌شود.

 

تسنیم

نوشتن دیدگاهتصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


شما می توانید دیدگاهی بفرستید, یا از داخل سایت خود بازتاب کنید.

فرستادن دیدگاه

بستن popup دیدگاه

فرستادن دیدگاه