عضو هیات علمی دانشگاه امیرکبیر برگزیده پژوهشی … ۱۰/۱۲/۹۴


عضو هیات علمی دانشگاه امیرکبیر برگزیده پژوهشی سمپوزیوم فولاد شد

توضیحات

زیر مجموعه: علمی پژوهشی

دسته: اخبار دانشگاهها

منتشر شده در یکشنبه, ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ۱۹:۵۸

http://www.bananews.ir/

عضو هیات علمی دانشکده مهندسی معدن و متالوژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در هجدهمین سمپوزیوم فولاد کشور به عنوان برگزیده بخش تحقیقات دانشگاهی صنعت فولاد معرفی و تجلیل شد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ سمپوزیوم سالانه فولاد، همه ساله همزمان با نمایشگاه بین‌المللی فولاد در هفته اول اسفندماه توسط انجمن آهن و فولاد ایران و با همکاری یکی از واحدهای فولاد کشور در یکی از شهرهای صاحب صنعت برگزار می‌شود که امسال، جزیره کیش میزبانی این سمپوزیوم را برعهده داشت.

برگزاری سمپوزیوم فولاد یکی از اصلی‌ترین گردهمایی‌های سالانه صاحبان صنایع و کارشناسان صنعت فولاد به شمار می‌آید و درجریان آن، فعالان صنعتی و دانشگاهی که در زمینه تولیدات صنعتی، بهبود فرآوری، ارتقای صنعت فولاد، پایین آوردن هزینه‌های تولید، بهبود کیفیت و کاهش آلودگی‌های محیط زیستی صنایع فولاد طی یکسال گذشته اقدامات موثری داشته‌اند، معرفی و تجلیل می‌شوند.

در این گردهمایی، با رای هیات مدیره انجمن آهن و فولاد ایران، سه نفر از مدیران صنایع فعال در تولید فولاد و همچنین یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها که فعالیت موثری در آموزش و پژوهش و تحقیقات صنعت فولاد داشته‌اند، معرفی می‌شوند که امسال، دکتر اسکندر کشاورز علمداری از دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به کسب این افتخار شد.

دکتر کشاورز از سال ۱۳۷۴ تاکنون عضو هیات علمی بخش مهندسی مواد و معدن دانشکده مهندسی معدن و متالوژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر است و در مجامع صنعتی – معدنی همچون جامعه ایرانیان مهندسی مواد (IMES)، جامعه آهن و استیل ایران (ISSI) و جامعه مهندسین شیمی ایرانیان (IACHE) عضویت دارد.

 

ایسنا

نوشتن دیدگاهتصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


شما می توانید دیدگاهی بفرستید, یا از داخل سایت خود بازتاب کنید.

فرستادن دیدگاه

بستن popup دیدگاه

فرستادن دیدگاه