شش‌هزار واحد مسکن مهر امسال در بوشهر به … ۰۹/۰۹/۹۳

معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: شش‌هزار واحد مسکن مهر امسال در استان بوشهر به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)،شاپور رستمی اظهار داشت: تلاش‌های بسیار خوبی به منظور اجرای طرح‌های مسکن مهر در استان بوشهر صورت گرفته است و برای تکمیل این طرح‌ها نیز تلاش بسیار زیادی داریم که امیدواریم شاهد بسته شدن پرونده مسکن مهر استان بوشهر باشیم.
وی افزود: برای استان بوشهر 38 هزار و 750 واحد مسکن مهر طراحی شده بود که تاکنون حدود 26 هزار واحد آن تکمیل شده و به بهره‌برداری رسیده است که چند روز پیش نیز شش هزار و 800 واحد آن افتتاح شد.
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر ادامه داد: در حال حاضر نیز 12 هزار واحد مسکن مهر در حال حاضر در استان بوشهر در دست ساخت است و امیدواریم تا سال آینده شاهد اجرای همه طرح‌های مسکن مهر استان بوشهر باشیم.
وی اضافه کرد: تا پایان امسال شش هزار واحد مسکن مهر استان بوشهر تکمیل و به متقاضیان ارائه خواهد شد و شش هزار واحد دیگر نیز تا سال آینده اجرا خواهد شد که تلاش داریم اعتبارات مناسبی برای اجرای این طرح‌ها اختصاص یابد.
رستمی کمبود منابع اعتباری را به عنوان یکی از مشکلات اجرای مسکن مهر در استان بوشهر عنوان کرد و گفت: امیدواریم شاهد تزریق مطلوب اعتبارات و اختصاص تسهیلات مناسب برای سرعت بخشیدن به اجرای طرح‌های مسکن مهر استان باشیم.
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر تصریح کرد: به کیفیت اجرای طرح‌های مسکن مهر اهمیت بسیار زیادی می‌دهیم و به همین منظور نظارت‌های مستمر و دائمی از اجرای طرح‌های مسکن مهر صورت می‌گیرد.
 
مهر
Source: New feed


دیدگاه ها بسته شده اند, اما شما می توانید بازتاب کنید.

دیدگاه ها بسته شده اند.